Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: عجبها مناسب ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههہ
顏色: 黑色Non-Touch Version
Price: HK$1,445.00
| Material | ABS |
| Features | Portable |
| Resolution | 1080P |
| Color | Black Non-touch Version |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | Desktop Monitors |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms |
| Screen Size | 14" |
| Display Type | LED |
| Screen Size Range | 14" to 16" |
| Connectivity Technology | USB Type C |
| Contrast Ratio | 2000:1 |
| Brightness | 250cd/m |
| SKU | se25051536140075293 |
Brand Name: ANMITE
Quality: 905831 people said the quality is very good!
Author: m***7
Date:
Review: عجبها مناسب ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههہ
顏色: 黑色Non-Touch Version
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.